1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
РусскийУкраїнськаEnglish

Про компанію

ТОВ "Ізоляторна компанія" є офіційним торговельним представником українського виробника підвісних тарельчастих високовольтних скляних ізоляторів і спеціалізується на комплексних поставках ізоляторів всіх типів, а також арматури та комплектуючих для ЛЕП.

Ініціаторами, засновниками та працівниками підприємства є група українських фахівців ізоляторного виробництва з багаторічним досвідом роботи в цій галузі, відомих і на міжнародному рівні.

Десятки мільйонів ізоляторів, виготовлених і поставлених за участю наших фахівців експлуатуються в енергетичних системах понад 50-ти країн світу.

У нашому активі за останні роки:

  • відновлення виробництва ізоляторів на Львівській ізоляторній компанії, 2002-2005;
  • створення виробництва високовольтних скляних ізоляторів в м. Литкаріно, Московська обл., 2005-2006;
  • технічне керівництво організацією виробництва стеклодеталей для ізоляторів ПС70Е в м. Махачкалі, Республіка Дагестан, 2008;
  • технічна допомога в освоєнні виробництва скляних ізоляторів на фірмі "Ю.М.Е.К." м. Південоуральська, Росія, 2008-2009.

Нашим підприємством ведуться активні інвестиції у створення якісно нових виробів, а зусилля націлені на розробку і виробництво продукції для перспективних ліній електропередач.

Нашими партнерами є як представники Української енергетичної галузі, так і підприємства країн СНД, Балтії, Західної та Східної Європи.

Плідна взаємодія з виробниками електротехнічної продукції, дозволяє нашій компанії пропонувати найкраще з можливого на сучасному етапі розвитку електротехнічної галузі, дозволяє впевнено дивитися в майбутнє.

Ми пропонуємо Вам співпрацю, створюємо дилерську мережу, поставимо нашим партнерам надійну продукцію з високими технічними параметрами.